Koszyk: 0 produktów 0

Klub Delta Slajder

Klub Strzelecki Delta

O KLUBIE

Działalność klubów sportowych upowszechnianie kultury fizycznej i sportu działalność na rzecz upowszechniania i popularyzacji sportów strzeleckich działalność na rzecz podnoszenia umiejętności dzieci i osób dorosłych uprawiających sporty strzeleckie i inne dyscypliny sportowe działalność na rzecz integracji społeczności lokalnych wokół idei sportu działalność kolekcjonerska broni zwłaszcza w zakresie integracji środowiska kolekcjonerów broni lub ich replik współpraca z Polskim Związkiem Strzelectwa sportowego oraz innymi podmiotami działającymi na rzecz sportu.

JAK DOŁĄCZYĆ?

  1. Wypełnij wniosek elektroniczny (deklarację członkowską) o przyjęcie do naszego klubu. Pobierz deklarację
  2. Poczekaj na pozytywne rozpatrzenie wniosku przez Zarząd Klubu; okres oczekiwania na decyzję Zarządu jest bardzo szybki a informacja zwrotna zostanie wysłana elektronicznie.
  3. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku dokonaj wpłaty składki członkowskiej za bieżący rok. Składka członkowska w naszym klubie wynosi 300 PLN.
  4. W otrzymanej informacji zwrotnej uzyskasz adres oraz login i hasło do swojego konta Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego, gdzie zostaniesz poproszony o uzupełnienie swojego profilu aby w przyszłości móc starać się o możliwość uzyskania patentu oraz licencji zawodniczej.
Klub Strzelecki

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania

    Minimum 4 znaki